18e zitting - Dinsdag 15 november 19.00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2635
Fred Carasso (1899-1969), bruin gepatineerd bronzen sculptuur; 1966;

Hurkend vrouwlijk naakt. Gesigneerd F. Carasso '66 op achterzijde

h. 13, d 10 cm.

Provenance: Collectie bronzen sculpturen uit particulier bezit uit Bussum

Taxatie: € 400 - € 800
Huidig bod: € 1.500
Hamerprijs: € 1.500

Hamerprijs: € 1.500