Catalogusnummer: 2264
Isidore Jules Bonheur (1827-1901), bruin gepatineerd bronzen sculptuur, 19e eeuw;

Paard, op marmeren voet. Gesigneerd I Bonheur.

h. 8,5, totale hoogte 11, 12 x 5 cm.

Provenance: Collectie bronzen sculpturen uit particulier bezit uit Bussum

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 280
Hamerprijs: € 280

Hamerprijs: € 280