Catalogusnummer: 2265
Bruin gepatineerd bronzen sculptuur, 19e eeuw;

Gier. Op ovale marmeren voet

h. 10, totale hoogte 12,5, 13 x 9 cm.

Provenance: Collectie bronzen sculpturen uit particulier bezit uit Bussum

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160

Hamerprijs: € 160