Catalogusnummer: 2273
Vuurverguld bronzen inktpot, 19e eeuw,

in vorm van 'Commedia del'Arte' karakter vos op fauteuil

totale hoogte 11, voet 11 x 7 cm.

Provenance: Collectie bronzen sculpturen uit particulier bezit uit Bussum

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 280
Hamerprijs: € 280

Hamerprijs: € 280