Catalogusnummer: 2270
Drie lichtbruin gepatineerd bronzen sculpturen, 19e eeuw;

Lucien Charles Edouard ALLIOT (1877-1967), bruin boerenmeisje, gesigneerd L. Alliot/L. Kley (1833-1911) , jochie/F. Barbedienne fondeur, meisje met hoofdkap

h. 12-18 cm.

Provenance: Collectie bronzen sculpturen uit particulier bezit uit Bussum

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220

Hamerprijs: € 220