4e zitting - Donderdag 3 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Eugene Rensburg (1872-1956)
Weiland met bomen. Hierbij tekening, 19e eeuw, rustende geit bij een hek
doek, niet ingelijst, 29 x 38 cm. en tekening, 11 x 17 cm.
Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60