4e zitting - Donderdag 3 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4512
Onbekende kunstenaar, 19e eeuw
Stilleven met fruit
pastel en gouache, diam. 9,5 cm.
Taxatie: € 50 - € 80
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80
Hamerprijs:
€ 80