1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
4837
Catalogusnummer: 4837
Diverse grafiek, tekeningen en schilderijen, 18e t/m 20e eeuw

[ds]

Taxatie: € 60 - 100
Hamerprijs: € 80

Hamerprijs: € 80