4896
Catalogusnummer: 4878
Jan Sluijters (1881-1957)

Slapende baby

houtskool en aquarel

40 x 45 cm.

gesign. m.o.

Taxatie: € 200 - 400
Hamerprijs: € 240

Hamerprijs: € 240