1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4878
Jan Sluijters (1881-1957)
Slapende baby
houtskool en aquarel
40 x 45 cm.
gesign. m.o.
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240
Hamerprijs:
€ 240