Catalogusnummer: 7716
Frankrijk, comtoise, gesigneerd Pierre Mayet au Fort du Plane en Conte, ca. 1725.

Spillengang uurwerk. Slagwerk op bel, wekkerwerk. Gemerkt op de sluiters 'Omnimoment Time Momentum. Compleet met gewichten, slinger en beugel.

h. 34 cm, b. 17,5 cm, d. 13 cm

Taxatie: € 2.500 - € 3.500
Huidig bod: € 3.800
Hamerprijs: € 3.800

Hamerprijs: € 3.800