5e zitting - Donderdag 3 november 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4878
Jo Koster van Hattem (1869-1944)

Spelend meisje bij een brug

olieverf op board op doek, gesign. r.o., 1916, 24,5 x 44,5 cm.

Taxatie: € 8.000 - € 12.000
Huidig bod: € 15.000
Hamerprijs: € 15.000

Hamerprijs: € 15.000