Catalogusnummer: 3986
India, Rajasthan, Moghul, miniatuur, begin 18e eeuw,

met voorstelling van een portret van een vrouw met parfum flacon in hand. Herkomst Kunsthandel J. Polak, Amsterdam, 1981. Met verzekeringsrapport.

12,5 x 8 cm.

Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 1.050
Hamerprijs: € 1.050

Hamerprijs: € 1.050