India, Rajasthan, Moghul, miniatuur, begin 18e eeuw,
met voorstelling van een portret van een vrouw met parfum flacon in hand. Herkomst Kunsthandel J. Polak, Amsterdam, 1981. Met verzekeringsrapport.
Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 1.050
Hamerprijs: € 1.050