Catalogue number: 3983
India, miniatuurschildering, late 19e eeuw,

van een godheid op donkerblauwe grond (enkele beschadigingen)

23 x 13 cm

Estimate: € 100 - € 200
Current bid: € 75
Hammer Price: € 75

Hammer price: € 75