4e zitting - Donderdag 3 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Gesigneerd J.J. Spohler
Figuren op een bevroren vaart bij een molen
Taxatie: € 150 - € 300
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200