1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4957 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
4940
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4935
update-catalogue
Belgische school, 20e eeuw

Landschap

doek

50 x 70 cm.

[1]

Taxatie: € 100 - 200
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200

outbid-warning
Overboden