1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4935
Belgische school, 20e eeuw
Landschap
50 x 70 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200
Hamerprijs:
€ 200