18e zitting - Dinsdag 15 november 19.00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2553
Etie van Rees (1890-1973), twee aardewerken vormstukjes, 1963 en 1967,

"v.A., verzamelaarsportret" en "Narcissus, het gekuifde ezelsvarken, of 'doe wel en zie ook om'", de laatste gemerkt EvR, catalogus Pottenkijker, blz. 104, nr. 20 en blz. 106, nr. 25 (de eerste met chipje aan kuif)

h. 15 cm

Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 1.000
Hamerprijs: € 1.000

Hamerprijs: € 1.000