18e zitting - Dinsdag 15 november 19.00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2554
Etie van Rees (1890-1973), aardewerken vormstukje, 1967,

"Le cocu magnifique", met ingestempelde meerkleurige decoratie, gemerkt EvR, catalogus Pottenkijker, blz. 106, nr. 26 (GEWEI BESCHADIGD)

h. 15 cm

Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh

Taxatie: € 150 - € 300
Huidig bod: € 340
Hamerprijs: € 340

Hamerprijs: € 340