18e zitting - Dinsdag 16 mei 15.00 uur : 1700-1813 - Europees porselein, aardewerk en glas
Catalogusnummer: 2476
Venetië/Murano, acht gekleurd glazen sierobjecten, 20e eeuw;

w.b. tazza met vergulde decoratie, twee tazza's met dolfijn stam, groen glas gesigneerd Cordella, schuitvormig glas, blauw glazen vaas en twee andere glazen.

h. 12 - 19 cm

[8]

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 420
Hamerprijs: € 420

Hamerprijs: € 420