18e zitting - Dinsdag 16 mei 15.00 uur : 1700-1813 - Europees porselein, aardewerk en glas
Catalogusnummer: 2477
Frankrijk, twee porseleinen vormstukken, 19e eeuw;

Schrijver en dame in negligé. Onderzijde gemerkt.

h. 17 - 18 cm

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 525
Hamerprijs: € 525

Hamerprijs: € 525