7e zitting - Maandag 8 mei 14.00 uur
: 6400-6577 - Paintings, watercolours and drawings
David Adolf Constant Artz (1837-1890)
Handwerkende vrouw in de zon op een stoel voor een huis
aquarel, gesign. r.o., 34 x 29 cm.
Estimate: € 150 - € 250
Current bid: € 150
Hammer Price: € 150