7e zitting - Maandag 8 mei 14.00 uur : 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4849
Willem Hendrik Eickelberg (1845-1920)

Vrouw bij een huis in een winters landschap

doek, gesign. l.o., 45 x 34 cm.

Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400

Hamerprijs: € 400