7e zitting - Maandag 8 mei 14.00 uur
: 6400-6577 - Paintings, watercolours and drawings
George Hendrik Breitner (1857-1923)
Portret van de schrijver Frans Erens, 1887
olieverf op board, ongesign., 36 x 27,4 cm.
Herkomst: Collectie Frans Erens, via vererving in het bezit gekomen bij de huidige eigenaar. Tentoonstelling Stedelijk Museum Amsterdam, G.H. Breitner, 1994-1995, Kunstmuseum Den Haag, Breitner vs Israels, vrienden en rivalen, 2020, afgebeeld in de catalogus, p. 112
Estimate: € 1,500 - € 3,000
Current bid: € 19,000
Hammer Price: € 19,000