7e zitting - Maandag 8 mei 14.00 uur : 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4850
George Hendrik Breitner (1857-1923)

Portret van de schrijver Frans Erens, 1887

olieverf op board, ongesign., 36 x 27,4 cm.

Herkomst: Collectie Frans Erens, via vererving in het bezit gekomen bij de huidige eigenaar. Tentoonstelling Stedelijk Museum Amsterdam, G.H. Breitner, 1994-1995, Kunstmuseum Den Haag, Breitner vs Israels, vrienden en rivalen, 2020, afgebeeld in de catalogus, p. 112

Taxatie: € 1.500 - € 3.000
Huidig bod: € 19.000
Hamerprijs: € 19.000

Hamerprijs: € 19.000