3 zitting - Woensdag 3 mei 19.00 uur: 0600-0870 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 650
Filigrain theekistje, Middelburg, 18e eeuw,

met fraai filigrain sierwerk met voluutvormige motieven versierd, rechthoekig kistje met twee losse bijpassende bussen met ronde doppen met gegraveerde decoratie, staand op vier ronde platte pootjes, onderzijde gebogen en de hoeken met zuiltjes versierd, opstaande trapeziumvormige scharnierende deksel met kettinkje en met aan de onderzijde versiering van brandend hart met pijlen doorboord, met uitschuifbare bovenkant waaronder vak voor theelepeltje, theebussen meesterteken Johan Roelofsen 1769-1808 Middelburg, kistje alleen gemerkt belastingstempel 1905-1953 oude inlandse werken en ZII (2e gehalte), onderzijde licht verbogen bij hoeken, een zijkant met defectjes. Met brief van J. De Bree anno 5 mei 1967 met beschrijving en toeschrijving van kistje.

11 x 12 x 9 cm, 654 gr.

Taxatie: € 2.000 - € 4.000
Huidig bod: € 9.000
Hamerprijs: € 9.000

Hamerprijs: € 9.000