17e zitting - Dinsdag 16 mei 10.00 uur
: 2350-2379 - Ikonen en religieuze kunst
Houten gestoken fragment van een Heilige beeld, 17e eeuw;
Achterzijde vlak. Geplaatst op met fluweel bekleede sokkel.
Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120