17e zitting - Dinsdag 16 mei 10.00 uur
: 2350-2379 - Ikonen en religieuze kunst
Spanje, houten corpus, mogelijk 13e-15e eeuw.
(beschadigd en incompleet, delen armen en benen vervangen).
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220