17e zitting - Dinsdag 16 mei 10.00 uur : 2350-2379 - Ikonen en religieuze kunst
Catalogusnummer: 2137
Italië, paar houten gestoken putti koppen, 19e eeuw;

Deels verguld. (overschilderd)

h. 20 cm,, b. 25 cm

Taxatie: € 300 - € 400
Huidig bod: € 280
Hamerprijs: € 280

Hamerprijs: € 280