Catalogusnummer: 2491
De Porseleine Klaauw, Delfts vijfdelig polychroom kaststel, 18e eeuw;

de drie dekselvazen en twee stelvazen, allen gedecoreerd met koppel voor herberg. (diverse chips en randschilfers)

h. 32 cm.

[5]

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 675
Hamerprijs: € 675

Hamerprijs: € 675