Catalogusnummer: 2492
De Porseleyne Bijl, Delfts vijfdelig polychroom kaststel, ca. 1800;

de drie dekselvazen en twee stelvazen met florale decoratie. (diverse chips en randschilfers, een papegaai hersteld)

h. 25,5 en 35,5 cm.

[5]

Taxatie: € 150 - € 200
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400

Hamerprijs: € 400