8e zitting - Maandag 8 mei 19.00 uur
: 6800-7079 - Moderne en hedendaagse kunst (6800-7007) en werken door Merkelbach van Enkhuizen (7050-7079)
Lucebert (1924-1994)
ets, gesign. .o., 16/75, 30 x 23 cm.
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 70
Hamerprijs: € 70