8e zitting - Maandag 8 mei 19.00 uur
: 6800-7079 - Modern and Contemporary Art
Erwin de Vries (1929-2018)
inkt en aquarel, gesign. r.o., '60, 36 x 48 cm.
Provenance: Uit de collectie van de kunstenaar Erwin de Vries, via vererving naar de huidige eigenaar
Estimate: € 200 - € 400
Current bid: € 240
Hammer Price: € 240