17e zitting - Dinsdag 16 mei 10.00 uur : 2007-2223 - Beeldwerk, vazen en ornamenten
Catalogusnummer: 2426
Eikenhouten gestoken voetenstoof, midden 18e eeuw;

Uitgevoerd met voluutvormige motieven en getorst koperen handvat. Geheel staande op vier gezwart houten poten.

h. 20 cm, b. 22 cm, d. 22 cm

Provenance: Uit het bezit van een landschapsarchitect

Taxatie: € 300 - € 400
Huidig bod: € 340
Hamerprijs: € 340

Hamerprijs: € 340