17e zitting - Dinsdag 16 mei 10.00 uur
: 2007-2223 - European Sculpture and Decorative arts
Eikenhouten gestoken voetenstoof gedateerd 1750;
Uitgevoerd met ajour decoratie aan zes zijdes van ster, bloemen en huwelijkse symbolen. Koperen handvat met eikelornamenten. geheel staande op vier bolpoten.
h. 20 cm, b. 23 cm, d. 20 cm
Provenance: Uit het bezit van een landschapsarchitect
Estimate: € 250 - € 350
Current bid: € 1,100
Hammer Price: € 1,100