17e zitting - Dinsdag 16 mei 10.00 uur : 2007-2223 - Beeldwerk, vazen en ornamenten
Catalogusnummer: 2427
Eikenhouten gestoken voetenstoof gedateerd 1750;

Uitgevoerd met ajour decoratie aan zes zijdes van ster, bloemen en huwelijkse symbolen. Koperen handvat met eikelornamenten. geheel staande op vier bolpoten.

h. 20 cm, b. 23 cm, d. 20 cm

Provenance: Uit het bezit van een landschapsarchitect

Taxatie: € 250 - € 350
Huidig bod: € 1.100
Hamerprijs: € 1.100

Hamerprijs: € 1.100