Catalogusnummer: 2483
Duitsland, vier blankglazen muizenflessen, 18e eeuw;

UItgvoerd met polychrome beschildering met figuren. Drie met tinnen schroefdop.

h. 13,5 - 17,5 cm

Provenance: Uit het bezit van een landschapsarchitect

[4]

Taxatie: € 400 - € 500
Huidig bod: € 850
Hamerprijs: € 850

Hamerprijs: € 850