Catalogusnummer: 2484
Duitsland, vier blankglazen bolle muizenflessen, 18e eeuw;

Allen uitgevoerd met polychrome schildering. Een met Maria met kind. Een met wit paard ' Vivat Herr Wirth' en twee andere.

h. 12,5 - 16 cm

Provenance: Uit het bezit van een landschapsarchitect

[4]

Taxatie: € 400 - € 500
Huidig bod: € 550
Hamerprijs: € 550

Hamerprijs: € 550