Catalogusnummer: 2485
Duitsland, drie blankglazen muizenflessen, 18e - 19e eeuw;

Allen uitgevoerd met florale polychrome beschildering en spreuken.

h. 14,5 - 17 cm

Provenance: Uit het bezit van een landschapsarchitect

Taxatie: € 300 - € 400
Huidig bod: € 625
Hamerprijs: € 625

Hamerprijs: € 625