Catalogusnummer: 2522
Porseleinen bord Amstel en schotel Mol, 18e eeuw;

Beide gedecoreerd met bloemen. Hierbij vier schotels, vermoedelijk Frankrijk, 19e eeuw. (schotel met paarse rand, haarlijn)

diam. 10,5 - 21 cm.

[6]

Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180

Hamerprijs: € 180