Catalogusnummer: 2523
Meissen, porseleinen mand met twee grepen, 20e eeuw;

binnenzijde met swiebelmuster decor, de grepen met rozen appliques. Gemerkt met gekruiste zwaarden

diam. 19 cm.

Taxatie: € 20 - € 40
Huidig bod: € 90
Hamerprijs: € 90

Hamerprijs: € 90