18e zitting - Dinsdag 16 mei 15.00 uur : 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2707
Deels verguld polychroom porseleinen schaakspel, ontwerp Natalia Danko, uitvoering State Porcelain Manufactory;

De communisten tegen de capitalisten. De witte koning uitgevoerd als de 'Dood' en de witte koningin als vrouwe Fortuna bij wie goud uit haar cornucopia vloeit. Alle delen gemerkt

h. 5,5 - 10 cm.

Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 2.200
Hamerprijs: € 2.200

Hamerprijs: € 2.200