5e zitting - Donderdag 9 november 14.00 uur: 6400-6578 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4868
Jacob Maris (1837-1899)

Schepen in de haven van Dordrecht

houtskool, gesign. l.o., 24 x 35 cm.

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200