5e zitting - Donderdag 9 november 14.00 uur: 6400-6578 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4867
Willem Hendrik van der Nat (1865-1929)

Twee koeien in een weiland

doek, niet ingelijst, gerestaureerde scheur, gesign. r.o., 1909, 50 x 85 cm.

Provenance : collectie Dr J.E. van der Meulen (1848-1941)

Taxatie: € 800 - € 1.500
Huidig bod: € 800
Hamerprijs: € 800

Hamerprijs: € 800