5e zitting - Donderdag 9 november 14.00 uur: 6400-6578 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4866
Lizzy Ansingh (1875-1959)

Musicerend gezelschap

doek, gesign. r.o., kleine beschadigingen aan de verf, niet ingelijst, 86 x 101,5 cm.

Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 650
Hamerprijs: € 650

Hamerprijs: € 650