5e zitting - Donderdag 9 november 14.00 uur: 6400-6578 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4865
Isaac Israels (1865-1935)

Figuren op een brug in de avond, mogelijk de Leliegracht, Amsterdam

houtskool, gesign. l.o., 52 x 70 cm.

Provenance : collectie Dr J.E. van der Meulen (1848-1941)

Taxatie: € 2.000 - € 4.000
Huidig bod: € 6.000
Hamerprijs: € 6.000

Hamerprijs: € 6.000