Catalogusnummer: 2500
Frankrijk, blauw-wit aardewerken tafelstuk, 19e eeuw,

gemodelleerd met een centrale vaas omgeven door drie bolle vaasjes, beschilderd met putti, vogels en bloemen, gemerkt met haan (kleine chipjes en frits)

h. 26,5 cm

Provenance : collectie Dr J.E. van der Meulen (1848-1941)

Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80

Hamerprijs: € 80