Frankrijk, blauw-wit aardewerken tafelstuk, 19e eeuw,
gemodelleerd met een centrale vaas omgeven door drie bolle vaasjes, beschilderd met putti, vogels en bloemen, gemerkt met haan (kleine chipjes en frits)
Provenance : collectie Dr J.E. van der Meulen (1848-1941)
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80