Duitsland, koud beschilderde porseleinen vormstuk, Neoclassicisme, 19e eeuw;
Voorstellende door druiventrossen omringde putti met amfoor bij marmeren zuil. Geheel geplaatst op ovale basis. Gemerkt met gekroond merk.
Taxatie: € 160 - € 200
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160