Catalogusnummer: 2500A
Duitsland, koud beschilderde porseleinen vormstuk, Neoclassicisme, 19e eeuw;

Voorstellende door druiventrossen omringde putti met amfoor bij marmeren zuil. Geheel geplaatst op ovale basis. Gemerkt met gekroond merk.

h. 26 cm, b. 35 cm

Taxatie: € 160 - € 200
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160

Hamerprijs: € 160