Catalogusnummer: 2501
Italië, Mangani porcellane d' arte, set van drie porseleinen vruchtenbordjes, 20e eeuw,

elk verschillend beschilderd met vruchten, de rand met vergulde palmetten op een koningsblauwe ondergrond, gemerkt aan onderzijde

diam. 25 cm

Taxatie: € 50 - € 80
Huidig bod: € 70
Hamerprijs: € 70

Hamerprijs: € 70