Italië, Mangani porcellane d' arte, set van drie porseleinen vruchtenbordjes, 20e eeuw,
elk verschillend beschilderd met vruchten, de rand met vergulde palmetten op een koningsblauwe ondergrond, gemerkt aan onderzijde
Taxatie: € 50 - € 80
Huidig bod: € 70
Hamerprijs: € 70