Catalogusnummer: 2502
Italië, Mangani porcellane d'arte, porseleinen tafelset, 20e eeuw,

bestaande uit een onderstel met drie verschillende kopjes, alle beschilderd met bloemen, de dekselknop in de vorm van een vlinder, gemerkt aan onderzijde

l. 24,5 cm

[4]

Taxatie: € 50 - € 80
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80

Hamerprijs: € 80