Catalogusnummer: 2503
Dresden, porseleinen serviesgedeelte "petit dejeuner", 20e eeuw,

bestaande uit een koffiepot, een paar koffiekoppen en schotels en een paar ontbijtbordjes, alle beschilderd met bloemen, onderzijdes gemerkt

diam. 19 cm max./ h. 26,5 cm max.

[7]

Taxatie: € 80 - € 100
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160

Hamerprijs: € 160