Dresden, porseleinen serviesgedeelte "petit dejeuner", 20e eeuw,
bestaande uit een koffiepot, een paar koffiekoppen en schotels en een paar ontbijtbordjes, alle beschilderd met bloemen, onderzijdes gemerkt
diam. 19 cm max./ h. 26,5 cm max.
Taxatie: € 80 - € 100
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160