Catalogusnummer: 2504
K.P.M. en Fürstenberg, drie porseleinen vazen, 20e eeuw,

elk monochroom wit en verschillend gevormd, gemerkt aan onderzijdes

h. 9,5-28 cm

Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120

Hamerprijs: € 120